Aktualności


Anioł Roku 2019


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 2019-10-21 16:58:12

Plebiscyt „Anioł Roku” powstał z potrzeby wyróżnienia tych osób, instytucji, organizacji i firm, które pomagają. Powstał po to, by pokazać innym, że warto jest pomagać, że są wokół nas Ci, którzy pomagają bezinteresownie i o nich zawsze należy pamiętać.

Zgłoś swoich kandydatów w trzech kategoriach: osoba, firma, instytucja /organizacja. Na pewno w Waszym otoczeniu są Anioły, które należy docenić.
 
KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ANIOŁA ROKU 2019


Wystarczy podać: imię i nazwisko/nazwę firmy, instytucji, organizacji, nr telefonu oraz krótki opis dokonań. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze laureatów. Zwycięzcy otrzymają prestiżową statuetkę Anioła Roku 2019 oraz niespodzianki ufundowane przez Miasto Zielona Góra, Optyk Kierszniowski,
Nobel-shop.eu,  Reserved oraz Stowarzyszenie "Warto jest pomagać"

Laureatów poznamy podczas XV Jubileuszowej Gali charytatywnej "Warto jest pomagać" 14 grudnia 2019 roku w Zielonej Górze.
Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2019 r.

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
Jesteśmy liderem !

Jesteśmy liderem !

Dziękujemy za zaufanie. Po raz kolejny nasze Stowarzyszenie otrzymuje najwięcej środków z 1% podatku w województwie lubuskim. Ponad 14300 podatników wskazało nasz KRS w swoim zeznaniu PIT. Dzięki temu możemy pomagać jeszcze bardziej.

czytaj dalej

Modernizacja strony internetowej oraz platformy charytatywnej "Warto jest pomagać" została sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Warto Jest Pomagać