Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Joanna Jakuć

Przekaż Joannie swój 1% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Joanna Jakuć

Lub wpłać darowiznę na subkonto Joanny:
67114018500000209664001146

Nazywam się Joanna Jakuć. Mam 31 lat. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Poruszam się na wózku inwalidzkim i o kulach. 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, kierunek: Historia. I to właśnie historia jest jedną z moich pasji. Od wielu już lat trenuję strzelectwo sportowe w Zrzeszeniu Sportowo- Rehabilitacyjnym Start w Zielonej Górze z większymi lub mniejszymi sukcesami. Pomimo niepełnosprawności realizuję swoje cele i spełniam marzenia. Próbowałam już wielu rzeczy. Brałam udział w wyborach Miss Bachanaliów w 2011 roku, gdzie byłam jedyną uczestniczką poruszającą się na wózku, zdobyłam wtedy drugie miejsce wśród internautów.
Było to niesamowite przeżycie i od tego czasu zaczęła się moja przygoda z modelingiem. Na swoim koncie mam dużo wspaniałych sesji zdjęciowych. Próbowałam także nurkowania, jazdy na motocyklu. Motory są moją ogromną pasją, choć sama nie mogę jeździć. Jazda na motorze daje mi poczucie wolności i wtedy nie myślę o chorobie o problemach. Ogromnym sukcesem jest dla mnie to, iż odważyłam się jeździć autem. Teraz mogę pojechać sama, gdzie i kiedy chcę. Nie jestem tak bardzo zależna od drugiej osoby.? Sport w moim życiu odgrywa dużą rolę. Ćwiczę na siłowni, aby usprawniać się i być w miarę możliwości samodzielną. Niedawno „zaraziłam” się Crossfitem i już miałam okazję brać udział w zawodach „Battel of Europe”. Lubię podróże, te małe i te duże. Kocham psy.

Pomimo swojej niepełnosprawności staram się żyć zwyczajnie jak każda inna osoba. Czerpać z życia to, co najlepsze. Aby móc w pełni korzystać z dnia codziennego niezbędna jest nie tylko siłownia, ale także masaże i rehabilitacja, które pozwolą na zmniejszenie przykurczów w kolanach, co ułatwi mi poruszanie się. Jeśli mają Państwo chęć przekazać 1% mojej osobie oraz wspomóc mnie w dążeniu do jeszcze większej aktywności, będę ogromnie wdzięczna za przekazanie każdej złotówki.



    Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/joanna-jakuc


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Joanna Jakuć

nr konta: 67114018500000209664001146 / tytułem: Joanna Jakuć

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra