Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Mikołaj Świca

Przekaż Mikołajowi swój 1% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Mikołaj Świca

Lub wpłać darowiznę na subkonto Mikołaja:
75114018500000209664001099

Dzień dobry.

Mam na imię Mikołaj i urodziłem się w Zielonej Górze. Jestem już dużym chłopcem bo mam ponad 2 latka. Na co dzień jestem bardzo roześmiany i wesoły. Uwielbiam spacerować, grać w piłkę i …. tańczyć. Niestety cierpię na chorobę Hirschprunga. N początku byłem silny,zdrowy i rozwijałem się jak wszyscy moi koledzy i koleżanki aż w wieku 6 miesięcy lekarze zdiagnozowali u mnie wrodzony brak unerwienia części jelita grubego. Prawidłowo unerwione jelita wytwarzają tzw. falę perystaltyczną, która przesuwa treść pokarmową, a następnie już tylko niestrawione resztki przez całą jego długość.U mnie cały ten proces jest mocno zaburzony. Przeszedłem już 4 operacje , które zakończyły się wyłonieniem stomii. W przyszłości czekają mnie kolejne zabiegi ,które mam nadzieję pozwolą mi normalnie żyć.

Ponadto niedawno zachorowałem na cukrzycę typu I. W szpitalu spędziłem kolejnych kilka tygodni , gdzie lekarze starali się nauczyć mnie i moich rodziców nowych nawyków żywieniowych oraz postępowania w sytuacjach hipoglikemii i hiperglikemii. Obecnie mam założoną pompę insulinową oraz sensor do całodobowej kontroli stężenia poziomu glukozy we krwi.

Proces mojego leczenia jest dość kosztowny. Regularnie muszę się zaopatrywać w sprzęt stomijny oraz wkłucia do sensora współpracującego z pompą. Jestem po stałą kontrolą lekarzy, których regularnie odwiedzam w szpitalach i poradniach.
Jeśli chcesz mi pomóc abym mógł kiedyś być zdrowy i normalnie bawić się z moimi rówieśnikami ,proszę , przekaż mi swój 1% podatku. Dla Ciebie może to niewiele a dla mnie to szansa na lepsze jutro.

Dziękuję za wszelką pomoc i czas jaki poświęciłeś/aś choćby na przeczytanie mojej małej biografii. Jedynie jak mogę się odwdzięczyć to mój skromny uśmiech, który dzięki Tobie może pojawiać się jeszcze częściej.
     Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/mikolaj-swica


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Mikołaj Świca

nr konta: 75114018500000209664001099 / tytułem: Mikołaj Świca

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra