Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Anna Lewińska

Przekaż Annie swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Anna Lewińska

Lub wpłać darowiznę na subkonto Anny:
29 1140 1850 0000 2096 6400 1054

Składam serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe oraz bezinteresowną pomoc, którą otrzymuję od Was w tym szczególnie ciężkim okresie mojego życia.

Dzięki Waszej pomocy mogę rehabilitować się prywatnie oraz uczęszczać na zajęcia z logopedą.
Obecnie z problemami, ale poruszam się samodzielnie, ręka niestety jest jeszcze bezwładna, ale wierzę, że długoterminowa rehabilitacja usprawni moją niepełnosprawność. Cały czas ćwiczę wymowę, więc już potrafię w podstawowym zakresie się porozumieć. Natomiast jeszcze bardzo dużo pracy przede mną.

Z każdym dniem widzę postępy i wiem, że może być lepiej, ale bez Waszej pomocy nie jestem w stanie wrócić do zdrowia. Rehabilitacja, zajęcia logopedyczne oraz leki bardzo dużo kosztują, a ja nie jestem w stanie wrócić do pracy. Jeszcze nie teraz, ale jestem pełna optymizmu i wierzę, że się uda.
Proszę Was o dalsze wsparcie w tej trudnej walce.
Dziękuję, że jesteście.
 

Ania kilka lat temu miała zabieg chirurgiczny, po którym pojawiły się komplikacje pooperacyjne, na skutek których doszło do zatoru płuc, niewydolności oddechowej, rozległego udaru mózgu, zawału serca… To z kolei spowodowało niedowład prawej strony ciała, problemy z oddychaniem..... Ania walczy, ale do pełnej samodzielności niezbędna jest profesjonalna i długotrwała rehabilitacja. Tak naprawdę musi uczyć się wszystkiego od nowa…. Koszt leczenia znacznie przekracza możliwości rodziny, a bez pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty powrót Ani do zdrowia jest prawie niemożliwy.

Bardzo prosimy o pomoc, aby nasza Ania mogła samodzielnie siedzieć, mówić a może nawet chodzić.      Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/anna-lewinska


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Anna Lewińska

nr konta: 29 1140 1850 0000 2096 6400 1054 / tytułem: Anna Lewińska

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra