Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Andrzej Bukowicz

Przekaż Andrzejowi swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Andrzej Bukowicz

Lub wpłać darowiznę na subkonto Andrzeja:
24 1140 1850 0000 2096 6400 1144

Jego tętnice są niedrożne. Przez lata leczono go zachowawczo, dopiero  we Forst, na sympozjum rzeźbiarskim,  spotkałam przyjaciół, którzy znaleźli w Niemczech lekarza i on podjął się ratowania Andrzeja.

Podczas 8- godzinnej operacji chirurg  „wymienił”  wszystkie niedrożne tętnice: biodrowe chorej i zdrowej nogi, aorty i udową jak również tętnicę głęboką . W ciągu bardzo krótkiego czasu przeszedł w Niemczech 5 skomplikowanych  operacji.

Niestety w wyniku komplikacji pooperacyjnych nogi nie udało się już uratować . Została amputowana.

Andrzej załamał się.Teraz musimy zapłacić za leczenie. Koszt jest ogromny. Muszę kupić mojemu Andrzejowi protezę, żeby nie poddał się i żył ze świadomością, że wiele jeszcze przed nim.


Czy zawalił nam się świat?

Cała nasza rodzina to artyści. Syn, mama, mąż i ja.  Dlatego nasza wrażliwość obecna jest we wszystkim. W naszych pracach – bo mój ukochany mąż jest witrażystą i ceramikiem, a ja rzeźbiarką. W naszym życiu, zachowaniach, wartościach, które są nam bliskie – sztuka,  emocje i  głębia przepełniają nas na wskroś.

Dlatego nasz świat zawalił się kiedy Andrzej zaczął chorować i przez 15 lat doświadczał wszystkich odmian bólu. Ale żył, pracował i nie poddawał się. Przeszedł wtedy 6 operacji udrażnia żył i tętnic a w styczniu 2018r. założono mu bajpasy, i kiedy się zatkały -  odmówiono kolejnej.

Jego tętnice są niedrożne. Przez lata leczono go zachowawczo, dopiero  we Forst, na sympozjum rzeźbiarskim,  spotkałam przyjaciół, którzy znaleźli w Niemczech lekarza  i on podjął się ratowania Andrzeja. Podczas 8- godzinnej operacji chirurg  „wymienił”  wszystkie niedrożne tętnice: biodrowe chorej i zdrowej nogi, aorty i udową jak również tętnicę głęboką . W ciągu bardzo krótkiego czasu przeszedł w Niemczech 5 skomplikowanych  operacji. Niestety w wyniku komplikacji pooperacyjnych nogi nie udało się już uratować . Została amputowana. Andrzej załamał się.

Teraz musimy zapłacić za leczenie. Koszt jest ogromny.

Muszę kupić mojemu Andrzejowi protezę, żeby nie poddał się i żył ze świadomością, że wiele jeszcze przed nim.

Wszędzie byliśmy razem, razem pracowaliśmy, wyjeżdżaliśmy, wspieraliśmy  i razem cieszyliśmy się z życia. Dlatego i teraz musimy być razem w tym stawianiu Andrzeja na nogi.

 Pomóżcie mi, żeby nasz świat nie zawalił się do końca.

 Małgorzata Bukowicz -rzeźbiarka    Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/leslaw-andrzej-bukowicz


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Andrzej Bukowicz

nr konta: 24 1140 1850 0000 2096 6400 1144 / tytułem: Andrzej Bukowicz

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra