Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Magdalena Kwiatkowska

Przekaż Magdalenie swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Magdalena Kwiatkowska

Lub wpłać darowiznę na subkonto Magdaleny:
59 1140 1850 0000 2096 6400 1290

W lipcu 2022 roku u Magdaleny Kwiatkowskiej z Zielonej Góry zdiagnozowano bardzo ciężką chorobę. Magdalena zmaga się z nowotworem złośliwym, i tak podstępnym, że lekarze nie mogą znaleźć pierwotnego ogniska. Magdalena jest w trakcie chemioterapii, która bardzo osłabia jej cały organizm. Przed nią jeszcze długie i ciężkie leczenie. Madzia jest tak dobrą osobą, że chciała opóźnić zbiórkę, żeby ludzi nie smucić jej chorobą.
Pomimo bólu i trudów chemioterapii Madzia stara się żyć jak wcześniej. Do kiedy tylko miała siły, pracowała. Codziennie zajmuje się swoim synkiem 9-letnim Frankiem. Odrabia z nim lekcje na tyle, na ile starcza jej siły.

Niestety, są też dni, kiedy Magdalena opada z sił. Dzieje się tak po chemioterapii. Madzia mimo ciężkiej choroby cały czas jest uśmiechnięta. Z wielką pokorą codziennie znosi ból towarzyszący ciężkiej chorobie.

Magdalena nie jest osobą, która kiedykolwiek o coś prosiła. Nawet kiedy usłyszała straszną diagnozę nikogo nie poprosiła o pomoc. Sama z mężem Andrzejem zmagali się z przeciwnościami losu. Wspierają ją rodzina i przyjaciele.

U Magdaleny zdiagnozowano złośliwy nowotwór najprawdopodobniej wątroby i dróg żółciowych z przerzutami do węzłów chłonnych oraz płuc. Niestety leczenie jest niezwykle kosztowne. Magdalena musi również jeździć na konsultacje do Warszawy. Kolejnym ogromnym kosztem są leki oraz suplementy, które Magdalena musi przyjmować codziennie.
Magda chce dalej cieszyć się życiem swoich dwóch synów i męża, bo rodzina jest dla niej wszystkim. Możemy pomóc Magdalenie w walce z tą ciężką chorobą i powrotem do zdrowia. Madzia zawsze wszystkim chętnie pomagała i nikomu nie odmówiła wsparcia. To szczera, dobra i uśmiechnięta zielonogórzanka.
Na dzień dzisiejszy najnowsze badania wykazały duży progres choroby powstały nowe guzy i liczne przerzuty, przy czym istniejące guzy porosły znacznie oraz zostały zaatakowane węzły chłonne z rozpadem. Do tego doszła zatorowość płucna widoczna w miejscu podziału obu tętnic płucnych głównych.
Dziś Magdalena stara się dostać do Ośrodka Faz Wczesnych, gdzie są przeprowadzane badania kliniczne – genetyka molekularna. Do tego badania miała właśnie drugiego lutego ponowną biopsję wątroby, aby pozyskać dodatkowy materiał komórek nowotworowych.

Teraz my możemy pomóc Magdalenie. Celem naszej zbiórki jest pokrycie kosztów bieżącego leczenia, dojazdów do szpitala, specjalnego żywienia oraz zmiany standardów jej życia na bardzo sterylne jak i egzystencji.
     Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/magdalena-kwiatkowska


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Magdalena Kwiatkowska

nr konta: 59 1140 1850 0000 2096 6400 1290 / tytułem: Magdalena Kwiatkowska

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra