Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Małgorzata Trelińska

Przekaż Gosi swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Małgorzata Trelińska

Lub wpłać darowiznę na subkonto Gosi:
15114018500000209664001112

Gosia od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym (MPD) pod postacią móżdżkowo-pozapiramidową, czego wynikiem są: brak mowy czynnej, zaburzenia narządu ruchu i motoryki.
Jest osobą wymagającą opieki oraz pomocy w codziennych zajęciach.
Mimo przeciwności losu Gosia jest wrażliwą, pełną optymizmu i żywiołową dziewczyną. Uwielbia muzykę, podróże, zwierzęta i wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Na co dzień uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez Powiatowy Ośrodek Wsparcia ”Parasol” w Zielonej Górze, podczas których doskonali swoje zdolności w zajęciach plastycznych poprawiających jej umiejętności manualne (haftowanie, wyrób biżuterii, wyroby ceramiczne). Bez problemu obsługuje komputer, tablet oraz telefon komórkowy. Co tydzień Małgosia z nauczycielem terapii pedagogicznej ćwiczy umiejętność czytania, pisania, wysłuchiwanie głosek i składanie ich w wyrazy. Pomaga jej to w komunikowaniu się z ludźmi SMS-ami i za pomocą Internetu. Pracuje nad poszerzaniem słownika czynnego i definiowaniem pojęć. Dzięki temu może uczestniczyć w coraz ciekawszych dyskusjach i rozmowach z rodziną i znajomymi. Rozumie lepiej otaczający świat i płynące z niego informacje.

Trenuje pamięć, uwagę, logiczne rozumowanie i myślenie przyczynowo – skutkowe.
Dodatkowo uczęszcza na zajęcia fitness, hipoterapię oraz jeździ na rowerze trójkołowym.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, dzięki każdej złotówce przekazanej przez Państwa, Małgosia będzie mogła kontynuować niezbędną rehabilitację oraz realizować swoje zainteresowania i pasje.

MPD już zawsze będzie Gosi towarzyszem, ale chcielibyśmy, abyjej życie mogło jak najbardziej przypominać życie zdrowej osoby.
     Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/malgorzata-trelinska


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Małgorzata Trelińska

nr konta: 15114018500000209664001112 / tytułem: Małgorzata Trelińska

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra