Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Nikodem Kozłowski

Przekaż Nikodemowi swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Nikodem Kozłowski

Lub wpłać darowiznę na subkonto Nikodema:
22 1140 1850 0000 2096 6400 1277

Nikodem Kozłowski urodził się w 25. tygodniu ciąży, ważąc zaledwie 850 gramów. Przez 3 miesiące walczył o zdrowie na oddziale neonatologii. Przy wypisie ze szpitala w styczniu 2022 roku, nie miał absolutnie żadnych problemów rozwojowych. Ominęła go retinopatia i inne ryzyka związane z porodem w tak wczesnym miesiącu. 

Pierwsze miesiące w domu były przepełnione radością. Nareszcie mogliśmy się sobą cieszyć!
Już myśleliśmy, że nic złego nam nie grozi. Niestety los chciał inaczej. 
W kwietniu zeszłego roku nasz syn znalazł się na intensywnej terapii z powodu zapalenia krtani. Niepoprawne diagnozy spowodowały falę błędów medycznych. W skutku Nasz syn został zarażony sepsą. Nieodpowiednie leczenie doprowadziło do poważnych konsekwencji, takich jak niedotlenienie, uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego, zanik mielinizacji w mózgu, ślepota korowa, spastyka czterokończynowa, która uniemożliwia mu jakąkolwiek motorykę. Obecnie nasz synek nie siedzi, nie potrafi obracać się na boki, nie komunikuje się i ma poważne problemy ze wzrokiem. 

Przed nim pierwsza operacja, na którą zbieramy środki. Walką i determinacją osiąga się wiele. Codziennie robi małe postępy. Jest dzielny i wzorowo znosi trudności każdego dnia. 
Nikodem przeszedł mikropolaryzacje mózgu, PONS-a, TDCS-a oraz liczne turnusy fizjoterapii, które są bardzo kosztowne. Niezbędne sprzęty medyczne musieliśmy zakupić z własnych środków.

Dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli zapewnić mu kosztowną rehabilitację, której bardzo potrzebuje. Nikodem ma szansę na odzyskanie wzroku i powrót do sprawności fizycznej i umysłowej. Za granicą istnieją metody leczenia, które pozwolą mu odzyskać wzrok, zmniejszyć spastykę i zacząć komunikować się z nami oraz poznawać świat!

Od ponad roku walczymy z Nikodemem o jego powrót do zdrowia, wydając przy tym wszystkie oszczędności. 
Bardzo prosimy o wsparcie. Każda złotówka się liczy i daje naszemu synkowi nadzieję na właściwe leczenie.    Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/nikodem-kozlowski


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Nikodem Kozłowski

nr konta: 22 1140 1850 0000 2096 6400 1277 / tytułem: Nikodem Kozłowski

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra