Przekaż lub darowiznę na szlachetny cel!

Piotr Półtorak

Przekaż Piotrowi swój 1.5% podatku!
KRS 0000318521
Cel szczegółowy: Piotr Półtorak

Lub wpłać darowiznę na subkonto Piotra:
63114018500000209664001121

Mój syn miał tylko kilka tygodni, gdy zdiagnozowano u mnie złośliwego guza mózgu. Walczyłem wtedy i myślałem, że wygrałem. Minęło sześć lat. Teraz, gdy na świat ma przyjść moja córeczka, padło znów to słowo, tak znajome, tak znienawidzone. Wznowa. Helenka ma się urodzić w czerwcu, a ja mam tylko kilka dni, by uzbierać środki na leczenie, które jest moją ostatnią deską ratunku. Muszę to zrobić, by w ogóle ją poznać, bym mógł dalej żyć, być dla niej tatą! Mam na imię Piotr, mam 37 lat. Kocham życie, kocham moją wspaniałą partnerkę Paulę, mojego cudownego synka Jeremiego. Moją historię można by opisać, używając dat… Data poznania Pauli. Data narodzin Jeremiego. Data diagnozy. Daty kolejnych operacji. Data, w której chirurdzy powiedzieli mi, że nie zrobią nic już więcej, że w mojej głowie wciąż tkwią resztki guza. Glejak, złośliwy nowotwór mózgu, wciąż jest częścią mnie. Z każdym dniem rośnie na sile, dlatego muszę działać teraz, zaraz, natychmiast. Bez natychmiastowego leczenia nie mam żadnych szans na przeżycie. Muszę natychmiast rozpocząć leczenie onkologiczne. W Polsce jedynym wyborem jest dla mnie radioterapia, która jednak nie działa na sam guz, ale na cały obszar – u mnie guz jest bardzo blisko oka, jest więc ogromne ryzyko, że całkowicie oślepnę. Straciłem już władzę w ręce, mam problem z mową, a teraz mam także nigdy nie zobaczyć twarzy Pauli, mojego syna, córki?

Szansa dla mnie jest jedna, to protonoterapia w Pradze, nowoczesna metoda usuwania komórek nowotworowych, znacznie skuteczniejsza, a przy tym zmniejszająca ryzyko powikłań. Wiązka protonów precyzyjnie uderza w sam guz, nigdzie indziej… Będę widział i, co ważniejsze, będę żył.

11 stycznia byłem na badaniach w Pradze, kazali mi się spieszyć. Termin leczenia wyznaczono na najbliższy czwartek… Powiedzieć, że mam bardzo mało czasu, to nic, ja nie mam go wcale! Jeśli spóźnię się choć jeden dzień, możliwe, że będzie już za późno. W walce o życie liczą się nawet nie dni, ale godziny, minuty...    Więcej na: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/piotr-poltorak


KRS: 0000318521 / cel szczegółowy: Piotr Półtorak

nr konta: 63114018500000209664001121 / tytułem: Piotr Półtorak

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać",
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra