Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


Zapraszamy seniorów !


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 30-05-2022

Zapraszamy do udziału w projekcie „Silni i skuteczni!” dla osób 60+ z miasta Zielona Góra, którzy pragną wspólnie spędzić aktywnie czas oraz zdobyć kompetencje liderskie, które mają na celu podejmowanie aktywności ważnych dla interesów seniorów w lokalnym środowisku.

Utworzone zostało Centrum Aktywności Obywatelskiej, które zrzesza osoby chcące działać aktywnie, rozwijając się w różnych aspektach. Seniorzy będą mogli brać codziennie udział w różnych wymianach doświadczeń i działaniach mających na celu aktywizację swojego środowiska lokalnego. 

Odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, które dadzą wiedzę, umiejętności oraz zintegrują osoby biorące udział w projekcie podczas przerw kawowych, przepysznych obiadów oraz wyjazdowego spotkania integracyjnego.

Warsztaty będą trwały od lipca do końca grudnia 2022, a miejscem spotkań jest Biuro Stowarzyszenia „Warto jest pomagać” mieszczące się przy ul. Wazów 3 w Zielonej Górze, w samym sercu Parku Tysiąclecia. 

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 575 515 558

Pobierz Formularz zgłoszeniowy. 

Pozostałe aktualności

Warto Jest Pomagać