Aktualności


Akcja "Prezent pod choinką"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 19-12-2019

Dzięki wolontariuszom z Centrum Pomocy „Warto Jest Pomagać” do dzieci i młodzieży z Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze, trafiła góra prezentów. Wysłannicy świętego Mikołaja dołożyli wszelkich starań, by czwartkowy wieczór był dla podopiecznych wyjątkowy.

Po kilku dniach przygotowań, 19 grudnia, udało się odwiedzić kilkanaścioro dzieci, które przebywają w Pogotowiu Opiekuńczym. Uśmiechom i radości nie było końca. Podopieczni byli zachwyceni niespodzianką, którą sprawili im zielonogórscy społecznicy.

Działamy w ramach wspracia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

więcej o Akcji "Prezent pod choinką" na stronach Gazety Lubuskiej. Kliknij aby przeczytać....

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
9 500 000 zł  do zebrania na leczenie Ani.

9 500 000 zł do zebrania na leczenie Ani.

Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Nie mamy jednak dużo czasu - aby terapia mogła być przeprowadzona Ania nie może przekroczyć wagi 13,5 kg, a najlepsze rezultaty są możliwe do osiągnięcia, gdy terapia zostanie przeprowadzona do 6 miesiąca życia.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać