Aktualności


Akcja "Prezent pod choinką"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 19-12-2019

Dzięki wolontariuszom z Centrum Pomocy „Warto Jest Pomagać” do dzieci i młodzieży z Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze, trafiła góra prezentów. Wysłannicy świętego Mikołaja dołożyli wszelkich starań, by czwartkowy wieczór był dla podopiecznych wyjątkowy.

Po kilku dniach przygotowań, 19 grudnia, udało się odwiedzić kilkanaścioro dzieci, które przebywają w Pogotowiu Opiekuńczym. Uśmiechom i radości nie było końca. Podopieczni byli zachwyceni niespodzianką, którą sprawili im zielonogórscy społecznicy.

więcej o Akcji "Prezent pod choinką" na stronach Gazety Lubuskiej. Kliknij aby przeczytać....


 

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej

Modernizacja strony internetowej oraz platformy charytatywnej "Warto jest pomagać" została sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Warto Jest Pomagać