Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

O stowarzyszeniu


Organizacja Pożytku Publicznego
Stowarzyszenie "Warto jest pomagać"
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra

NIP 973-09-44-037
Regon 080300139
KRS 0000318521

KORESPONDENCJA:
ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra

Biuro:
ul. Wazów 3, 65-001 Zielona Góra

e-mail: wartojestpomagac@gmail.com

nr konta mBANK:
75 1140 1850 0000 2096 6400 1002
 

Statut Stowarzyszenia Warto jest pomagać dokument .pdf

Dane do przelewu zagranicznego: 

pełny 26-cyfrowy numer rachunku odbiorcy przelewu i "PL" przed numerem rachunku /IBAN/ czyli PL+numer subkonta podopiecznego.

imię i nazwisko odbiorcy przelewu lub nazwa firmy w przypadku przelewu na rachunek firmowy (imię i nazwisko/ nazwa firmy odbiorcy musi być zgodne z numerem rachunku, w przeciwnym wypadku przelew będzie wstrzymywany do czasu wprowadzenia przez bank nadawcy korekty danych odbiorcy) a zatem tu wpisujemy dane Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Warto jest pomagać,
adres odbiorcy przelewu czyli ul. Bema 7/6, 65-035 Zielona Góra


tytuł przelewu –imię i nazwisko podopiecznego

kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK

nazwę i adres banku odbiorcy przelewu: mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004

 

"Obudziłem się pewnego jesiennego dnia a w mojej głowie była jedna myśl, muszę zorganizować koncert kolęd. Kolędy dają ciepło, wprowadzają magiczny nastrój. Sprawią przyjemność wielu ludziom. Po chwili pojawił się kolejny pomysł, będzie jeszcze przyjemniej jeżeli pieniążki zgromadzone z koncertu wspomogą tych najbardziej potrzebujących..."

Szanowni Państwo to słowa Grzegorza Hryniewicza, który jest Prezesem Stowarzyszenia "WARTO JEST POMAGAĆ", które stały się początkiem jego działalności charytatywnej jak również dały fundament pod Stowarzyszenie. Tak właśnie została zainicjowana I edycja Akcji "Warto jest pomagać". Wsparła dzieci mieszkające ze swoimi mamusiami w Zakładzie Karnym w Krzywańcu. Skoro inicjator i organizator Akcji odniósł tak spory sukces, którego miarą stała się dająca aplauz publiczność oraz roześmiane twarze dzieci, które otrzymały to czego im brakowało, jedynym rozwiązaniem było działać dalej, pomagając innym na coraz to większą skalę. II edycja Akcji odbyła się rok później wspierając budowę Dom Seniora - Hospicjum w Zielonej Górze. Kolejna już III edycja Akcji była, jest i pozostanie wyjątkowa w naszych pamięciach ...Była, ponieważ zoorganizowania została wyjątkowo w czerwcu z potrzeby ratowania wzroku w lewym oczku Hani Wesołowskiej, dziewczynki, która chorowała na białaczkę szpikową. Jest, gdyż Hani ciałem z nami już nie ma. Hania nauczyła nas pamięci w dniu codziennym o wielu wartościach ...Wiele pokazała... Na zawsze zmieniła... Pozostanie, dlatego właśnie, że my sami już nigdy nie będziemy tacy sami jak i dlatego, że już na zawsze mamy swojego Haniołka w niebie.

Pamiętając o Niej pozwolimy Jej wciąż z nami być. Kiedy III edycje odniosły sukces została podjęta decyzja o założeniu Stowarzyszenia, co umożliwi działalność na większą skalę. A to przecież najważniejsze bo im większy zasięg naszej działalności tym pomoc ofiarniejsza. IV edycja, odbyła się planowo w grudniu ubiegłego roku na rzecz Madzi Teląszka i zoorganizowania została już przez Stowarzyszenie. Madzia choruje na neuroblastomie rzadki guz nadnercza.

Stowarzyszenie "Warto jest pomagać" zostało wpisane do KRS-u dnia 26 listopada 2008.

Grzegorz Hryniewicz
 

Zarząd

Prezes:
Grzegorz Hryniewicz

Wiceprezes:
Agnieszka Henicz

Skarbnik:
Roland Bieniek 

Komisja rewizyjna:
Aneta Fudali - Polewska, Beata Węgłowska, Aneta Szymenderska

Członkowie:
Sylwia Szymanowska, Agnieszka Hryniewicz, Piotr Puchała, Mieczysława Idzikowska, Małgorzata Romanowska,  Remigiusz Romanowski

http://wartojestpomagac.pl/pity/

Partnerzy

Jak zostać
podopiecznym?

Wypełnij wniosek i dołącz do grona podopiecznych "Warto jest pomagać".

Wypełnij wniosek Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Masz pytania

Napisz do nas ! Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Adres do korespondencji

ul. Bema 7/6
65-035 Zielona Góra

Zapraszamy do kontaktu

email      wartojestpomagac@gmail.com
telefon +48 603 55 17 57   +48 536 055 056

Konto Stowarzyszenia

nr konta mBANK SA:
75 1140 1850 0000 2096 6400 1002

Warto Jest Pomagać