Aktualności


XV Gala "Warto jest pomagać" i niezastąpieni wolontariusze.


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 16-12-2019

Podczas XV Gali "Warto jest pomagać" wolontariusze z naszego Centrum Pomocy "Warto jest pomagać" działali na pełnych obrotach. A było co robić... Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i godzinyyy spędzone przy organizacji tego wspaniąłego wydarzenia. Bez Was by się nie udało. To wspaniała, bezcenna pomoc. Cieszymy się, że jest tak liczne grono osób, dla których nie jest obojętny los drugiego człowieka. 

Działamy w ramach wspracia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

W galerii poniżej kilka pamiątkowych zdjęć.

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
9 500 000 zł  do zebrania na leczenie Ani.

9 500 000 zł do zebrania na leczenie Ani.

Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Nie mamy jednak dużo czasu - aby terapia mogła być przeprowadzona Ania nie może przekroczyć wagi 13,5 kg, a najlepsze rezultaty są możliwe do osiągnięcia, gdy terapia zostanie przeprowadzona do 6 miesiąca życia.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać