Aktualności


Aktywna integracja szansą na aktywne życie


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 09-01-2020

Mieliśmy okazję przedstawienia działalności naszego Stowarzyszenia. Była to również okazja do przedstawienia działalności w ramach nowopowstałego Centrum Pomocy „Warto jest pomagać” realizowanego w ramach wsparcia z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Przedstawiliśmy rolę Wolontariusza w naszym Centrum, jakie działania wolontarystyczne zostały podjęte, a także jakie mamy plany na najbliższy czas. Nasze stanowisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem!

Cieszy nas to ogromnie, mamy nadzieję, że wśród słuchaczy znalazła się osoba, która z pewnością została zainteresowana chęcią niesienia pomocy innym, czyli to co Stowarzyszenie robi na co dzień.

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
9 500 000 zł  do zebrania na leczenie Ani.

9 500 000 zł do zebrania na leczenie Ani.

Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Nie mamy jednak dużo czasu - aby terapia mogła być przeprowadzona Ania nie może przekroczyć wagi 13,5 kg, a najlepsze rezultaty są możliwe do osiągnięcia, gdy terapia zostanie przeprowadzona do 6 miesiąca życia.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać