Aktualności


Aktywna integracja szansą na aktywne życie


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 09-01-2020

Mieliśmy okazję przedstawienia działalności naszego Stowarzyszenia. Była to również okazja do przedstawienia działalności w ramach nowopowstałego Centrum Pomocy „Warto jest pomagać” realizowanego w ramach Projektu finansowanego z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Przedstawiliśmy rolę Wolontariusza w naszym Centrum, jakie działania wolontarystyczne zostały podjęte, a także jakie mamy plany na najbliższy czas. Nasze stanowisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem!

Cieszy nas to ogromnie, mamy nadzieję, że wśród słuchaczy znalazła się osoba, która z pewnością została zainteresowana chęcią niesienia pomocy innym, czyli to co Stowarzyszenie robi na co dzień.

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Dziękujemy za 1% podatku.

Dziękujemy za 1% podatku.

Dobiegł końca czas rozliczeń z urzędem skarbowym. W tym roku można było się rozliczać za pośrednictwem platformy e-pit. Mamy nadzieję, że i tym razem pamiętaliście o przekazaniu 1%podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać