Aktualności


Lubuskie Lato Teatralne Zielona Góra, Dąbie 2020


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 24-06-2020

Ostatnie wydarzenia spowodowały, że każdy z Was tęskni za życiem kulturalnym. Mamy dla Was niespodziankę - odmrażamy kulturę !!!

Zapraszamy do udziału w Lubuskim Lecie Teatralnym. Spektakle będzie można obejrzeć na Placu Teatralnym w Zielonej Górze oraz w Ośrodku Wypoczynkowym Temar w Dąbiu. W galerii zdjęć prezentujemy repartuar zarówno na scenie w Zielonej Górze jak i w Dąbiu. 

bilety dostępne na www.abilet.pl 

dodatkowe informacje na stronie Lubuskiego Teatru
 
Działamy w ramach wspracia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
9 500 000 zł  do zebrania na leczenie Ani.

9 500 000 zł do zebrania na leczenie Ani.

Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Nie mamy jednak dużo czasu - aby terapia mogła być przeprowadzona Ania nie może przekroczyć wagi 13,5 kg, a najlepsze rezultaty są możliwe do osiągnięcia, gdy terapia zostanie przeprowadzona do 6 miesiąca życia.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać