Aktualności


Animacje dla dzieci w Centrum "Warto jest pomagać"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 29-08-2020

Stowarzyszenie „Warto jest pomagać” razem z Wolontariuszami działającymi w Centrum Pomocy "Warto jest Pomagać" oraz animatorem Łukaszem przygotowali ciekawe atrakcje i zajęcia dla dzieci. Uczyliśmy się kręcić balony i tworzyć z nich przeróżne postacie i rzeczy, ale także ważnym elementem był ruch – tańce oraz zabawy z chustą animacyjną.
Kolorowaliśmy logo stowarzyszenia oraz graliśmy w kreatywne gry. ????

Rozmawialiśmy dużo o pomaganiu zgodnie z ideą naszego Stowarzyszenia - dzieci doskonale wiedziały czym zajmuje się Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”,z czego się bardzo cieszymy. Uczestnicy animacji za dobrą wspólną zabawę otrzymali upominki od Stowarzyszenia.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
ze środków #PROO

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Przekaż nam swój 1% podatku.

Przekaż nam swój 1% podatku.

1% podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie oraz prosimy o przekazanie 1% podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" także w tym roku. Wystarczy w swoim zeznaniu wpisać KRS 0000318521.

czytaj dalej
9 500 000 zł  do zebrania na leczenie Ani.

9 500 000 zł do zebrania na leczenie Ani.

Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać. Nie mamy jednak dużo czasu - aby terapia mogła być przeprowadzona Ania nie może przekroczyć wagi 13,5 kg, a najlepsze rezultaty są możliwe do osiągnięcia, gdy terapia zostanie przeprowadzona do 6 miesiąca życia.

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać