Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


Akcja "Wyprawka 2020"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 01-09-2020

Kolejna Akcja "WYPRAWKA"  za nami.
Stowarzyszenie „Warto jest Pomagać” razem z pomocą Wolontariuszy działających w Centrum Pomocy „Warto jest pomagać”  31 sierpnia wręczyło wyprawki szkolne dla 100 dzieci z zielonogórskich rodzin wielodzietnych. Listę dzieci, które otrzymały wyprawki otzrymaliśmy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. Cieszymy się, że wyprawki trafią tam, gdzie sa najbardziej potrzebne. 

Dziękuję za przekazanie 1% podatku dla naszego Stowarzyszenia, bo dzięki temu możemy organizować takie akcje.  Bardzo się cieszę, że dzieci z rodzin wielodzietnych dostały nasze wsparcie – mówi Grzegorz Hryniewicz, Prezes Stowarzyszenia.

https://www.wzielonej.pl/informacje/zielona-gora/warto-jest-pomagac-uczniom-kolejne-wyprawki-trafily-do-dzieci/

Działamy w ramach wspracia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

 

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Warto Jest Pomagać