Aktualności


Akcja "Wyprawka 2020"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 01-09-2020

Kolejna Akcja "WYPRAWKA"  za nami.
Stowarzyszenie „Warto jest Pomagać” razem z pomocą Wolontariuszy działających w Centrum Pomocy „Warto jest pomagać”  31 sierpnia wręczyło wyprawki szkolne dla 100 dzieci z zielonogórskich rodzin wielodzietnych. Listę dzieci, które otrzymały wyprawki otzrymaliśmy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonej Górze. Cieszymy się, że wyprawki trafią tam, gdzie sa najbardziej potrzebne. 

Dziękuję za przekazanie 1% podatku dla naszego Stowarzyszenia, bo dzięki temu możemy organizować takie akcje.  Bardzo się cieszę, że dzieci z rodzin wielodzietnych dostały nasze wsparcie – mówi Grzegorz Hryniewicz, Prezes Stowarzyszenia.

https://www.wzielonej.pl/informacje/zielona-gora/warto-jest-pomagac-uczniom-kolejne-wyprawki-trafily-do-dzieci/

Działamy w ramach wspracia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

 

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Pomóżmy pogorzelcom z Kiełpina.

Pomóżmy pogorzelcom z Kiełpina.

W dniu 29.06.2021 roku w Kiełpinie doszło do pożaru, w wyniku którego spłonęły dwa budynki mieszkalne (jeden nowy jeszcze nie wykończony i starszy, w którym mieszkała rodzina z trojgiem dzieci-dwoje nastolatków oraz jeden mały pięcioletni chłopiec)

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać