Aktualności

Anioł Roku 2018
utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 20-12-2018
Poznaliśmy Anioły Roku 2018 !!!
W kategorii "Osoba" Anioła otrzymał Pan Łukasz Michałkiewicz, który jest społecznikiem całym sercem oddanym ludziom niepełnosprawnym. Od kilku lat prowadzi wspaniałą klasę dzieciaków z autyzmem. Swoją osobą wspiera liczne wydarzenia, spotkania , imprezy w sołectwie Lutol i Janowice. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia "Uśmiechnij się" i czynnie udziela się w Lubskim Domu Kultury wspierając młodych ludzi
Aniołem roku w kategorii "Organizacja" została Fundacja "Centrum Rodziny", zajmująca się opieką przyszłych rodziców, rodziców małych dzieci jak również otaczają opieką osoby, które straciły jeszcze nienarodzone maluchy. Fundacja prowadzi szkołę rodzenia, udostępnia darmowe KTG dla kobiet w ciąży. W planach ma budowę Domu Narodzin wraz z hospicjum Perinatalnym. Statuetkę Anioła Roku 2018 odebrała prezes fundacji - Pani Joanna Habura.
Ponadto zostały wręczone Anioły - Przyjaciele Stowarzyszenia "Warto jest pomagać" Otrzymali je:
Halina Benedyk
Justyna Steczkowska
Kasia Groniec
Agnieszka Więdłocha
Katarzyna Pusowska
Roman Beta
Piotr Kołacz
Agnieszka Bachorz
Aneta Szymenderska
Firma ADB Adam Biniszkiewicz Prezes zarządu
Przemek Kowalczyk – Xerotronic
Plebiscyt „Anioł Roku” powstał z potrzeby wyróżnienia tych osób, instytucji, organizacji i firm, które pomagają. Powstał po to, by pokazać innym, że warto jest pomagać, że są wokół nas Ci, którzy pomagają bezinteresownie i o nich zawsze należy pamiętać.
Zgłoś swoich kandydatów w czterech kategoriach: osoba, firma, instytucja, organizacja. Na pewno w Waszym otoczeniu są Anioły, które należy docenić.
KLIKNIJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ANIOŁA ROKU 2018
Wystarczy podać: imię i nazwisko/nazwę firmy, instytucji, organizacji, nr telefonu oraz krótki opis dokonań. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze laureatów. Zwycięzcy otrzymają prestiżową statuetkę Anioła Roku 2018 oraz niespodzianki ufundowane przez Miasto Zielona Góra oraz firmy Kampol oraz MilaMu
Laureatów poznamy podczas XIV Akcji charytatywnej "Warto jest pomagać" 15 grudnia 2018 roku w Zielonej Górze.
Na zgłoszenia czekamy do 07.12.2018 r.
Pozostałe aktualności

Przekaż nam 1,5 % podatku !
1,5 % podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Prosimy o przekazanie 1,5 % podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać".
czytaj dalej
Lepsze jutro 3! Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych
Osoby niepełnosprawne mieszkające na terenie województwa lubuskiego mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej.
czytaj dalej
Program do rozliczeń Pit za 2022 rok.
Rozlicz swojego Pita za darmo. Skorzystaj z naszego programu.
czytaj dalej
Znamy Aniołów Roku 2022
Kto został wyróżniony za bezinteresowną pomoc ? Przekonajcie się sami.
czytaj dalej