Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


Lubuskie Lato Kulturalne - odmrażamy kulturę.


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 24-05-2021

Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”, Fundacja BawMy i Fundacja Jesień Życia przy współpracy Ośrodka Wypoczynkowego TEMAR w Dąbiu postanowili wyjść do ludzi i dać im odrobinę fantastycznej rozrywki.

Dzięki tej współpracy powstał plan Lubuskiego Lata Kulturalnego, Dąbie 2021. To cykl 26 imprez muzycznych, teatralnych, kabaretowych, które swój początek będą miały już w połowie czerwca. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą na scenie, która zostanie ustawiona na plaży nad przepięknym jeziorem w Dąbiu. Program Lubuskiego Lata Kulturalnego jest tak zróżnicowany, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Przed Wami wiele atrakcji i wydarzeń m.in.: koncerty, spektakle, kabarety, wystąpią artyści i gwiazdy z całej Polski.

Podczas Lubuskiego Lata Kulturalnego obecni będą także wspaniali wolontariusze z Centrum Wolontariatu „Warto jest pomagać”, którzy z wielkim sercem angażują się w organizację i podczas wydarzeń będą przeprowadzali zbiórkę, która ma na celu ratowanie życia i zdrowia Podopiecznych Stowarzyszenia.Będzie też stałe stoisko Stowarzyszenia, gdzie będzie można nabyć specjalnie przygotowane gadżety, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Zrób to dla siebie, zrób to dla innych i pomagaj z nami.

Tu kupisz bilet:
  www.lubuskielato.pl 

Aby być na bieżąco z informacjami o naszym wydarzeniu zapraszamy też na fanpage:

https://www.facebook.com/WartoJestPomagac
oraz
https://www.facebook.com/lubuskielatokulturalne

Podczas Lubuskiego Lata Kulturalnego wystąpią m.in.
Kabarety: Nowaki, Hrabi, Ani mru mru,
koncerty: Sławek Uniatowski, Nocny Kochanek, LEMON,
Chłopcy z Placu Broni i Sztywny Pal Azji,
3 Tenorów, Daria Zawiałow, Transgresja i Łydka Grubasa,
Strachy na Lachy, Tomasz Organek, Czesław Mozil,
Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała, Pink Floyd Show by Cadillac,
Gala Operetkowa, Ray Wilson Genesis Classic.

Poniżej w galerii zdjęć program Lubuskiego Lata Kulturalnego, Dąbie 2021


Działamy w ramach wsparcia z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Pozostałe aktualności

Przekaż nam 1,5% podatku

Przekaż nam 1,5% podatku

1,5 % podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1,5 % podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać".

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać