Aktualności


XVI Gala charytatywna "Warto jest pomagać"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 16-12-2020

Przez te wszystkie lata jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim ludziom zaangażowanym w organizację Gali. Artyści, firmy, instytucje, wolontariusze to ludzie wielkiego serca.

Nadszedł ciężki czas dla wszystkich. Stowarzyszenie postanowiło sprawić, aby ten świąteczny czas i klimat Gali został nieprzerwany. W tym roku przy współpracy z Radio Index 96 fm charytatywna Gala „Warto jest pomagać” odbędzie się 20 grudnia o godz. 16:00.
Trnasmisja dostępna będzie na: facebook.com/WartoJestPomagac 

Tegoroczny koncert w związku z panującymi obostrzeniami nie jest możliwy, ale nie mogliśmy nie spotkać się z Państwem.

Grzegorz Hryniewicz prezes Stowarzyszenia postanowił – zrobimy Galę online. I pracujemy pełną parą by wyszło pięknie. Będzie to nietypowe spotkanie. Jedyne co możemy zdradzić to to, że pojawią się na żywo artyści, którzy byli naszymi gośćmi podczas tych wszystkich lat. Kto wystąpi? Z kim się spotkamy? W tym roku nie chcemy tego zdradzać. Chcemy abyście Państwo dołączyli do nas w niedzielne popołudnie 20 grudnia o godz. 16:00.

Ten wieczór spędzi z Państwem niezastąpiany Leszek Jenek, który wraz Grzegorzem Hryniewiczem poproawadzi galę online. 
 

Całe wydarzenie odbędzie się dzięki przyjaciołom i partnerom, do których należą:

Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki,

Miasto Zielona Góra,

ADB Polska,

Totalizator Sportowy,

PGNiG oddział Zielona Góra

Elektrociepłownia "Zielona Góra" S.A

 

Podczas Gali „Warto jest pomagać” online wręczymy Anioły Roku.

Plebiscyt „Anioł Roku” powstał z potrzeby wyróżnienia tych osób, instytucji, organizacji i firm, które pomagają. Zwycięzców w danych kategoriach poznamy właśnie podczas naszej Gali Serc online już 20 grudnia. Osoby te zostaną nagrodzone statuetkami Anioła Roku oraz prezentami ufundowanymi przez

Urząd Miasta Zielona Góra

Optyk Kierszniowski

Nobel Shop - wełna naturalnie

Podczas tegorocznej Gali, aby tradycji stało się zadość  - pojawią się piękne ozdoby świąteczne, które będzie można wylicytować. Warto śledzić całe spotkanie i wziąć udział w licytacji, bo cel jest szczytny.

W tym roku będziemy zbierać pieniądze na małą Anię Orłowską, która choruje na SMA 1 - rdzeniowy zanik mięśni. 9 500 000 zł !!!! Tyle musimy zebrać, aby ocalić życie Ani. Dzięki terapii genowej Ania będzie mogła samodzielnie oddychać.

ZAPRASZAMY

Zobacz galerię zdjęć

Pozostałe aktualności

Pomóżmy pogorzelcom z Kiełpina.

Pomóżmy pogorzelcom z Kiełpina.

W dniu 29.06.2021 roku w Kiełpinie doszło do pożaru, w wyniku którego spłonęły dwa budynki mieszkalne (jeden nowy jeszcze nie wykończony i starszy, w którym mieszkała rodzina z trojgiem dzieci-dwoje nastolatków oraz jeden mały pięcioletni chłopiec)

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać