Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


Znamy Aniołów Roku 2022


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 19-12-2022

Anioły Roku 2022 przyznano w trzech kategoriach.

Aniołem Roku 2022 w kategorii osoba została Izabela Kochanowicz z Nowej Soli, nazywana Strusiem Pędziwiatrem. To ona m.in. zjednoczyła tysiące mieszkańców miasta, organizując akcję "Bazarek cudów dla Moniki". Były to aukcje internetowe, z których udało się uzyskać ponad 200 tysięcy złotych! W tak zwanym międzyczasie uczestniczyła i "zarażała" niesieniem pomocy w innych akcjach jak: morsowanie, biegi, zbiórki dla dzieci z Domu Dziecka, akcje charytatywne dla Otyńskich Seniorów czy wykonanie najdłuższego świątecznego łańcucha.

W kategorii firma Aniołem Roku 2022 została Ekoenergetyka Polska S.A. która kupiła wiele nowoczesnego sprzętu dla szpitali w Nowej Soli, Zielonej Górze, Zaborze, wspiera m.in. Pogotowie Opiekuńczy, Dom Samotnej Matki w Zielonej Górze, organizuje wiele akcji i zbiórek charytatywnych.

W kategorii instytucja/organizacja statuetkę Anioł Roku 2022 odebrali przedstawiciele Grupy Alivio, która zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym i starszym. Prowadzi w Zielonej Górze Centra Wytchnieniowe oraz Dom Sąsiedzki, w których opiekuje się osobami niepełnosprawnymi dając wytchnienie ich opiekunom. W Domu Sąsiedzkim prowadzone są szkolenia dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi, a także pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Alivio wspomaga też rodziny w doborze sprzętu i programów pomocowych.

Złotego Anioła za wkład w rozwój kultury polskiej otrzymała Grażyna Łobaszewska

Prezes Stowarzyszenia Grzegorz Hryniewicz wręczył statuetki Anioła „Przyjaciel Stowarzyszenia Warto jest pomagać”. Otrzymali je: 
Adam Jurczak 
Elżbieta Oszust
Wanda Kwietniewska 
Andrzej Krzywy


Serdecznie gratulujemy. 

Pozostałe aktualności

Warto Jest Pomagać