Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


Silni i Skuteczni !


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 30-05-2022

Aktualizacja 23.10.2022 

Uczestnicy zadania wzięli udział w wizycie studyjnej, która odbyła się w Janowcu w dniu 21.10.2022 r. Celem wizyty było poznanie dobrych praktyk w zakresie działalności liderów/przywódców popularnych na szczeblu regionalnym, a także omówienie „warsztatu lidera/przywódcy”, sposobu podejmowania działalności, niwelacji konfliktów. 
W Janowcu na seniorów czekały także niespodzianki. 


 


Aktualizacja 30.08.2022

„Silni i skuteczni!”  - tacy są seniorzy, którzy zgłosili się do zadania. 

Uczestnicy zdobywają kompetencje liderskie, zwiększa się motywacja do podejmowania działalności obywatelskiej i aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym. 

Seniorzy uczestniczą w szkoleniach:
"Komunikacja lidera",
"Kształtowanie wizerunku lidera" ,
"Warsztaty liderskie",
"Indywidualny coaching"  

Zapraszamy do udziału w projekcie „Silni i skuteczni!” dla osób 60+ z miasta Zielona Góra, którzy pragną wspólnie spędzić aktywnie czas oraz zdobyć kompetencje liderskie, które mają na celu podejmowanie aktywności ważnych dla interesów seniorów w lokalnym środowisku.

Utworzone zostało Centrum Aktywności Obywatelskiej, które zrzesza osoby chcące działać aktywnie, rozwijając się w różnych aspektach. Seniorzy będą mogli brać codziennie udział w różnych wymianach doświadczeń i działaniach mających na celu aktywizację swojego środowiska lokalnego. 

Odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów, które dadzą wiedzę, umiejętności oraz zintegrują osoby biorące udział w projekcie podczas przerw kawowych, przepysznych obiadów oraz wyjazdowego spotkania integracyjnego.

Warsztaty będą trwały od lipca do końca grudnia 2022, a miejscem spotkań jest Biuro Stowarzyszenia „Warto jest pomagać” mieszczące się przy ul. Wazów 3 w Zielonej Górze, w samym sercu Parku Tysiąclecia. 

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 575 515 558Pozostałe aktualności

Przekaż nam 1,5% podatku

Przekaż nam 1,5% podatku

1,5 % podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1,5 % podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać".

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać