Nie pobieramy prowizji od darowizn!
"Warto Jest Pomagać" nie pobiera opłat / prowizji na swoją rzecz od wpłat wykonywanych za pośrednictwem strony. Operatorem płatności elektronicznych jest system przelewy24.pl. Regulamin dokonywania wpłat: pobierz.
x

Aktualności


XIX koncert charytatywny "Warto jest pomagać"


utworzone przez Grzegorz Hryniewicz | 27-10-2023

Koncert charytatywny „Warto jest pomagać” Zielona Góra 2023, połączony z Jubileuszem 15-lecia Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.  

Główną ideą Koncertu jest pomoc. W tym roku cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie Tymka Ulanowskiego i Lucka Wilka, podopiecznych Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.

Wszyscy artyści zaśpiewają przy akompaniamencie 40-osobowej orkiestry „Warto jest pomagać” pod dyrekcją Wojciecha Zandeckiego.

Wśród artystów, którzy włączyli się w pomoc usłyszymy: Tatianę Okupnik, Renis Jusis, Halinę Benedyk i Marco Antonelli, Natalię Grosiak (Micromusic), Wiktora Dyduła i Grzegorza Hryniewicza.

Koncert poprowadzą: Joanna Kołaczkowska i Leszek Jenek.Koncert będzie składał się z dwóch części - w pierwszej artyści zaśpiewają kolędy i pastorałki wprowadzając w magiczny klimat świąt, natomiast w drugiej części zaśpiewają swoje najbardziej popularne hity. Między pierwszą, a drugą częścią odbędzie się wręczenie statuetek i nagród dla Anioła Roku 2023 (w trzech kategoriach)
 


Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki
 
Organizator: Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”

Reżyser, scenariusz, inicjator: Grzegorz Hryniewicz
Kierownik muzyczny, aranżer, dyrygent: Wojciech Zandecki
Asystent reżysera: Agnieszka Henicz
Koordynator Gali: Roland Bieniek, Marta Szumińska-Mrówka
Scenografia: Grzegorz Hryniewicz
Opieka wolontarystyczna: Aneta Szymenderska, Marta Szumińska-Mrówka
 
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra oraz wielu Partnerów.


Pozostałe aktualności

Przekaż nam 1,5% podatku

Przekaż nam 1,5% podatku

1,5 % podatku ma wielką moc. Ratuje życie i zdrowie osób potrzebujących. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1,5 % podatku dla Stowarzyszenia "Warto jest pomagać".

czytaj dalej
Warto Jest Pomagać